ЗНО з української мови здає рекордна кількість тернополян (НАЖИВО)


 

Сьогодні, 24 травня, проходить зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На Тернопільщині для проходження тесту зареєструвалася рекордна кількість учасників – понад 10 тисяч. Як і у попередні роки ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим.

 

Випробування триватимуть 3 години.  Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104.

 

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного тестування почалася у вівторок. 23 травня абітурієнти складали ЗНО з математики. Загалом тести триватимуть до середини червня. Іспанську німецьку та французьку мову здаватимуть 29 травня, англійську мову – 1 червня, біологію – 4 червня, історію України – 6 червня, географію – 8 червня, фізику 11 червня та хімію 13 червня.

 

Як тернопільські школярі складають ЗНО з української мови та літератури, їхні емоції після тесту Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедаТОР транслює НАЖИВО.

 

 

Попередня стаття

У Тернополі судитимуть зловмисників, які побили учасника бойових дій

Наступна стаття

На Тернопільщині розшукують жінку, причетну до створення терористичної групи

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.