На Тернопільщині поліціанти без відома батьків допитали неповнолітнього

фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

У Борщеві правоохоронці відвезли у відділок та допитали 13-річного хлопчика. Дозволу у батьків дитини поліціанти не питали і до відома про свої дії їх не поставили, – про це на своїй сторінці у Facebook написала Христина Яворська.

 

Казала моя прабабуся, що є люди, а є людиська. Так само є поліцейські, а є мусора! Сьогодні, будучи в поліції за іншою справою, довелося стати свідком дуууууже цікавої ситуації. І зараз прошу абстрагуватись від імен та прізвищ і уявити, що йдеться саме про вашу дитину!!!

 

13-ти річного хлопчину поліцейські без дозволу на те батьків/опікунів/представника адміністрації, уповноваженого вчиняти такі дії забрали у Борщівський відділок поліції, щоб відібрати “пояснення”. Що, до речі, можна було зробити і вдома. Хлопчика забрали без жодного дорослого. І протримали там самого близько 2-3 годин. В нашій присутності у відділення приїхав чоловік, який назвався другом сім’ї, котрого прислала мама, щоб забрати дитину, бо мама у Києві на роботі, батька немає, дитина живе з дідусем, який не є опікуном (!) і не в праві давати чи не давати будь-яких дозволів на вчинення з дитиною будь-яких дій. Зі слів мами, дитина у стресі і просить, щоб хтось його забрав. Чоловік попросив вивести хлопця, пройшло близько 20 хвилин, після численних дзвінків до знайомих поліцейських, а також до О. М. Богомола, дитину таки вивели.

 

Хлопчик в деморалізованому стані вилетів на вулицю. Його трусило, він заїкався і мав явно заплакані очі. Чоловік зупинив і повернув його. Хлопчик у присутності поліцейського, який вивів його боявся говорити, пізніше сказав, що його били. Ми викликали швидку о 16:15 годині, щоб зняти побої, які мали б бути, якщо дитина говорить правду. Через певний час чоловік, який забрав хлопчика, повернувся у відділення, щоб написати заяву на дії поліцейських, адже, з його слів, у лікарні таки підтвердили факт побиття дитини. Підірвана мочка вуха, забите ребро, вибита пломба тощо. Написав заяву, ми вписалися свідками. Хлопчик стверджує, що він був сам і п’ятеро поліцейських, що “вибивали” правду. 

 

А тепер найцікавіше, чоловік був налаштований дуже войовничо, адже сам має двох дітей, які могли б бути на місці хлопчини. Але, як виявилось, брат чоловіка – поліцейський на пенсії, і якби я написала прізвище, ви б точно знали, про кого йдеться! Ми попереджали, що це буде резонансна справа і пропонуватимуть гроші, тиснутимуть різними методами. До цього варто бути готовим, а особливо враховуючи той факт, що чоловік не є родичем хлопця. Не пройшло і 20 хвилин після того, як чоловік написав заяву і дав пояснення та вийшов з відділення, як почалася “робота” системи! Ми вже вийшли з відділення, коли зустріли того ж чоловіка, якого по телефоні прямо в нашій присутності заставляли забрати заяву, і не хто інший, як той самий брат на пенсії. Лиш одна проблема: ми обидвоє, я та мама, підписали заяву як свідки. І всю цю картину спостерігало ще кілька знайомих мені людей. І швидку також викликали ми.

 

Тому прошу громадськість розповсюдити цю новину як можна гучніше. А ще прошу розуміти, що якщо з кимось з нас, свідків, щось трапиться, то шукайте правди в прямому розумінні слова у правоохоронних органах.

 

І насамкінець, бережіть дітей, бо хлопця виловили за те, що він розбив і зняв розбите опукле дзеркало на одній з вулиць Борщева! Та, власне, навіть якби він його і вкрав, це не привід бити дітей! – написала Христина Яворська. 

Попередня стаття

Власникам «Карти тернополянина» вхід на фестиваль Файне місто – безкоштовний

Наступна стаття

Тернополяни голосують за заборону пересувних цирків з тваринами

One Comment

    Avatar
  • Це просто нелюди нема слів

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.