На Тернопільщині учні замість випускного поїхали на Дністер (Фото)

 

Дев’ятикласники Гусятинської школи вирішили не справляти випускний вечір. Учні разом з класним керівником запланували поїздку на Дністер.

 

Відтак, взявши свідоцтва про базову середню освіту в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятина, дев’ятикласники вирушили в трьохденну мандрівку. Відпочивали випускники на річці Дністер поблизу села Врублівці на Хмельниччині.

 

Світлини дітей та вчителів опублікували на сторінці школи.

 

 

 

 

 

 

 

Попередня стаття

Близько 10 тисяч гривень збитків завдали довкіллю тернопільські рибалки

Наступна стаття

На Тернопільщині люди застрягли у потязі

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.