На місці скандальної забудови, що в тернопільському парку, півсотні активістів (Наживо)


У парку Національного відродження розпочалося народне віче проти забудови. Поблизу будівельного майданчика збираються активісти. Прийти у парк, кажуть люди, їх змусила непохитність прихильників забудови. Проте, твердять, не відступляться.

 

Нагадаємо, ще навесні 2016 року у парку Національного відродження на місці так званої «клітки» розпочали будівництво еко-готелю. За два роки через протести активістів зведення будівлі призупинялось. Забудовник збирав документи та допрацьовував ті, до яких є претензії. Нині у парку зводять “Вуличну академію”. Люди виступають проти. Останній протест відбувався наприкінці квітня. Тоді активісти зруйнували паркан.

Як відбувається акція сьогодні – стежте НАЖИВО на сторінці «МедіаТОРа» у Фейсбук.

Попередня стаття

У тернопільських парках безпеку охоронятимуть патрулі на велосипедах

Наступна стаття

У парку Національного відродження активісти ламають паркан (Наживо)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.