Водій вантажівки, яка провалилася у центрі Тернополя, попереджувального знаку не бачив (Відео)

 

Під асфальт під час руху. У центрі Тернополя провалилась трьохтонна вантажівка. На вулиці Руська біля БП «Роксолана» вантажний автомобіль погруз півметра в асфальт.

 

Водій розповідає, що їхав правою смугою і відчув, як машину почало тягнути до паркану.

 

 – Права сторона провалися півметра вниз. Добре, що стримав паркан, бо в кузові майже три тони вантажу. За пішохідним переходу мав припаркуватися і вигружати продукти харчування, – каже водій Ігор.

 

Продавець магазину в Роксолані Назар Бондарчук повідомив, що кілька днів в цьому місці проводилися ремонтні роботи. Місце було обгороджене. Там вирізали дорожнє покриття, бо замінювали каналізаційний люк. Нині, каже, жодних обгороджувальних чи заборонних знаків не бачив.

 

Водій вантажівки також стверджує, що знаків не було, а через дощ, який залив цю ділянку, провалля не помітив. На місці ДТП працювали патрульні, за словами патрульних, про аварію з вантажівкою повідоми ДСНС та Тернопільську міську раду.

 

Чи дійсно проводилися ремонтні роботи у цій ділянці дороги представники міськради повідомлять згодом. Але наголошують заборонний знак був.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.