“Якщо не зменшити податки, не буде з кого їх збирати” – голова ТОО “Основа” Віктор Забігайло (Відео)

Проект Територія розвитку

Програму стрімкого розвитку країни, завдяки якій Україна запрацює презентувала політична партія “Основа”.  Команда політичної сили на чолі з лідером, народним депутатом України Сергієм Тарутою, спільно з провідними науковцями 5-ти найвідоміших вітчизняних університетів розробили Доктрину збалансованого розвитку “Україна 2030”.

 

Вона передбачає:

  • створення двох мільйонів робочих місць з гідною зарплатою;
  • модернізацію банківської системи;
  • зменшення тарифів на електроенергію та газ (дешеві енергоносії – більше грошей залишиться у гаманцях громадян і країна запрацює);
  • повернення державних замовлень на українські виробничі підприємства від великого до малого.

 

В одному із пунктів програми стрімкого розвитку – істотне зменшення податків. Це важливо, зокрема, тому, що велике податкове навантаження призводить до тінізації економіки, вважає голова Тернопільської обласної організації партії «Основа» Віктор Забігайло.

 

– Виробник не має можливості сплачувати всі податки і одночасно виплачувати високу заробітну плату працівникам. У результаті підприємства закриваються, а українці виїжджають за кордон у пошуках заробітків. Тож, якщо не зменшити податки, то завтра не буде з кого їх збирати, – каже Віктор Забігайло.

 

Попередня стаття

П’ятниця, 13-е: “день відьом”, прикмети і забобони (Відео+18)

Наступна стаття

У Тернополі вночі порізали колеса автомобілів

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.