У картонному лабіринті тернополяни вчились виживати закордоном (Відео)

30 липня у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми на центральній площі  Тернополя відбулася  акція “Лабіринт можливостей”.

Людям пропонували вибрати п’ять речей, які на їхню думку, потрібні у подорожі. Після цього учасники заходили в картонний  лабіринт, де відповідали на запитання.

Залежно від відповідей, моделювали ситуації, які можуть з ними трапитись за кордоном та рекомендували, як їх уникнути.

З лабіринту учасники виходили щасливі та озброєні новими знаннями.

 

автор Лілія Антоляк

 

Попередня стаття

Від забруднення Тернопільського ставу масово гине риба

Наступна стаття

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства (Відео)

One Comment

    Avatar
  • Імітація роботи держслужбовців

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.