Хвилі Тернопільського ставу розсікали драгонботи (Відео)

Напередодні Дня Незалежності у Тернополі відбулися всеукраїнські змагання на човнах типу “Дракон”. Драгонбот – це велике каное, яке має голову дракона та хвіст. Участь у змаганнях у цьому виді спорту взяли казначеї з різних регіонів України, а також команди тернопільського університету та міської ради.

Кожен екіпаж мав свою назву. Зокрема були такі, як «Отамани», «Гайдамаки», «Гетьмани», «Кошові», «Сотники» та ін.

Перше місце у змаганнях на драгонботах виборола команда тернопільського університету. Переможців змагань нагородили медалями та кубками.

 

 

 

Попередня стаття

У центрі Тернополя висадять тридцять екзотичних дерев

Наступна стаття

Топ-3 архітектурних споруд, які варто відвідати

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.