На Тернопільщині може з’явитися ще одне місто обласного значення

Депутати обласної ради хочуть надати райцентру Бучач статус міста обласного значення. Відповідне звернення надіслане на розгляд до Верховної Ради України.

 

Варто зазначити, що міста обласного значення — міста, які є економічними і культурними центрами, мають розвинуту промисловість, комунальне господарство, значний державний житловий фонд, з кількістю населення понад 50 тисяч осіб. Наразі на Тернопільщині є чотири міста такого значення – Тернопіль, Кременець, Бережани та Чортків.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі заборонили виступи пересувних цирків з тваринами

Наступна стаття

Щури атакують багатоповерхівку Тернополя (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.