«За кордон не планую їхати, хочу створювати сім’ю вдома», – оператор Олексій Лосик (Відео)

Олексію Лосик 27 років. Після закінчення вишу почав працювати конструктором в компанії з виробництва дверей Agatastal. За п’ять років хлопець рухався кар’єрними сходинками. Нині він – оператор фрезерного станка, контролює роботу нових станків.

– Десь 2,5 роки тому підприємство закупило нові станки, завдяки їм робота пришвидшилася, тепер візерунки на дверях набагато якісніші. За кордон не планую їхати, тут отримую гідну зарплату і хочу створювати сім’ю вдома, –  розповідає Олексій Лосик. 

Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Дня Незалежності підготував цикл мотиваційних роликів. Працівники компанії Agatastal діляться своїм досвідом роботи в рідному місті. Їхні історії надихають, спонукають залишитися вдома, заробляти гідну зарплату та щодня бачити своїх дружин і дітей. Кожен з них знає, що таке праця за кордоном. Нині вони обрали найцінніше – підтримку рідних, які поруч та роботу, яка приносить задоволення і дозволяє комфортно жити в своїй країні.

Дивіться, мотивуйтесь та живіть по-європейськи, працюючи в Україні!

 

 

 

Попередня стаття

З вересня родини новонароджених отримуватимуть «Пакунок малюка», вартістю 5 тисяч гривень

Наступна стаття

З вересня на Тернопільщині запрацює 29 опорних шкіл

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.