На бульварі Данила Галицького просто неба живе жінка, яку вигнали з дому (Фото)

 

Жінка років 70-ти з двома господарськими сумками віднедавна оселилась на бульварі. Тут вона днює і ночую, – про це написала читачка Ірина МедіаТОРа на Messenger.

 

– Їсть на лавці, спить на лавці. Щоразу на іншій. Якось каже до мене: припильнуй мою сумку, я сходжу в туалет. І пішла на газон, – розповідає пані Ірина.

 

Кажуть її вигнали з дому діти. По жінку приїжджали з «Карітасу», але вона відмовилась з ними їхати. Тож вже майже місяць, зранку і вночі можна побачити, як вона спить на лавці. Але ж літо закінчується….

Попередня стаття

Повертаючись з відпочинку, молодий тернополянин загинув в ДТП (Відео)

Наступна стаття

Новий аераційний фонтан відкриють у Тернополі (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.