![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/divchynka-plache.jpg)
фото звідкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/divchynka-plache-300x201.jpg)
На Тернопільщині перед судом постане 27-річний житель Теребовлянщини. Чоловік викрав у 10-річної дівчинки телефон. Дитина, загравшись, залишила засіб зв’язку на столику неподалік зупинки у селі Дружба. Через кілька хвилин дівчинка повернулася, а телефона вже не було.
Неподалік дитини за сусіднім столиком перебували двоє молодиків, які раптово зникли. Бачили чоловіків місцеві жительки. Вони ж й запідозрили невідомих у крадіжці. Про свою здогадку жінки розповіли чоловікам, а ті вже наздогнали парубків та викликали правоохоронців.
Спочаткузатриманий довго заперечував свою причетність до крадіжки, але згодом із його сумки дістали дитячий мобільник. Телефон крадій вимкнув та навіть витягнув із нього сім-картку, аби не видав несподіваним дзвінком. Його товариш каже, що до крадіжки не причетний і не бачив, як друг поклав до сумки чужий мобільник.
За скоєне молодому чоловікові інкримінують частину 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
підготувала Людмила Маліброда