«Закордон наїздився, тепер вдома будуватиму сім’ю», – різальник Тарас Безпальок (Відео)

Тарас Безпальок працює на підприємстві з виготовлення дверей два роки. Раніше будував дерев’яні будинки в Швеції. Каже, важко закордоном самому, окрім роботи, потрібно приготувати обід, вечерю. Вдома простіше, є підтримка рідних, мама наліпить смачних вареників, – сміється.

– Робота в Agatastal подобається, люблю працювати з деревом. Щоразу бачу ріст, отримую нові знання, навички. Після роботи розвиваю своє хобі вдома, виготовляю різні вироби з металу. Закордон наїздився, тепер розвиватимусь в Україні та будуватиму свою сім’ю, – каже Тарас Безпальок.

Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Дня Незалежності підготував цикл мотиваційних роликів. Працівники компанії Agatastal діляться своїм досвідом роботи в рідному місті. Їхні історії надихають, спонукають залишитися вдома, заробляти гідну зарплату та щодня бачити своїх дружин і дітей. Кожен з них знає, що таке праця закордоном. Нині вони обрали найцінніше – підтримку рідних, які поруч та роботу, яка приносить задоволення і дозволяє комфортно жити в своїй країні.

Дивіться, мотивуйтесь та живіть по-європейськи, працюючи в Україні!

 

Попередня стаття

На День міста тернополяни зможуть покататися на повітряній кулі

Наступна стаття

В Україні жнива: традиції збору урожаю

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.