У Козові люди з інвалідністю вимагають у чиновників автобус з пандусом

Пересадити чиновників в інвалідні візки обіцяють жителі одного з районів Тернопільщини. На вході до Козівської селищної і районної рад та Козівської РДА люди розмістили оголошення:

“Не виконаєте нашої вимоги, тоді чиновники у візки! І до закінчення своєї каденції їздити по місту і на роботу у візках!”.

 

Люди з обмеженими фізичними можливостями вимагають у влади автобус з пандусом.

“Вимагаємо автобус з пандусом і соціальне таксі для Козови! Ми теж люди!”, – йдеться у пості, який написав на своїй сторінці у Фейсбук Victor Starushchak. ” “Значить я не один за автобус з пандусом. 
Від себе додам повністю підтримую автора оголошення! А до голів хочу звернутися оголошення знімати не маєте права, до цього часу поки не виконаєте вимог, або інакше у відставку.”, – зазначив чоловік.

 

Попередня стаття

У Чорткові під час суперечки чоловік підстрелив знайомого

Наступна стаття

Відомий в краї агрохолдинг придбали інвестори з Саудівської Аравії (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.