![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-04-5f53406194323959257b4daacd3acdeacb259094cca2a954733ee995f75fac57_a9e4b62f.jpg)
Сьогодні, 17 вересня, на Театральному майдані відзначають День Рятувальника.
З нагоди свята відбудеться нагородження кращих працівників ДСНС та проведення громадської пізнавальної акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», під час якої кожен бажаючий матиме можливість оглянути пожежно-рятувальну техніку і спорядження, що знаходяться на озброєнні підрозділів ДСНС та ознайомитися із можливостями служби.
Подію Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР транслює НАЖИВО