Нещасний випадок трапився 3 жовтня неподалік селі Глібів на Гусятинщині. Місцевий житель пішов рибалити і виявив у річці Гнила тіло потопельника, ймовірно його односельчанина. Чоловік повідомив у поліцію.
Поліціанти встановили, що 46-річний загиблий того дня випивав з приятелями. Після застілля краянин пішов на водойму риболовити. Проте, через велику кількість випитого чоловік не втримав рівновагу та впав у воду з саморобного плоту.
Тіло направили для проведення судово-медичної експертизи. Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.