![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/fffd09e95728ba5a85f5f06cc6220eaf.jpg)
фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/fffd09e95728ba5a85f5f06cc6220eaf-300x177.jpg)
Вперше у Тернополі для шести дітей-сиріт придбали дві трикімнатні квартири, площею 79 кв. м. кожна. Діти, віком від 18 до 23 років, знаходилися на квартирному обліку або обліку громадян та потребували поліпшення житлових умов.
В одній з цих соціальних квартир проживатимуть три хлопці-сироти, в іншій – три дівчини. Зараз у придбаних квартирах тривають ремонтні роботи, які планують завершити до кінця року. Також для дітей придбають все необхідне обладнання. Прес-служба Тернопільської міської ради.
підготувала Людмила Маліброда