Природна аномалія: на Тернопільщині замість грибів збирають аличу

На Тернопільщині  місцеві жителі вирушили на пошуки грибів. Проте замість опеньків між Ланівцями та Бережанкою знайшли дерево аличі. Спілі помаранчеві ягоди рясно вкривали гілля дерева. Для цієї пори це справжнє диво, – відзначили читачі у своїх коментарях під постом Оксани Жмаки.

Попередня стаття

У Тернополі за земельні ділянки учасники АТО отримали грошову компенсацію

Наступна стаття

У Тернополі психічнохворий чоловік погрожує підірвати квартиру (НАЖИВО)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.