У Тернополі за земельні ділянки учасники АТО отримали грошову компенсацію

По 75 тисяч гривень грошової компенсації за земельні ділянки отримали у Тернополі четверо учасників АТО. Рішення, кому першочергово виділити кошти за земельні ділянки, прийняли на засіданні Ради підтримки учасників АТО. Відтак, спершу компенсацію виплачуватимуть тим учасникам АТО, які мають статус дитини-сироти, отримали поранення чи контузії або мають на утриманні дітей.

 

Зазначимо, що до складу Ради входять численні представники громадських організацій, які захищають інтереси бійців, а також, на основі Порядку черговості виплати грошової компенсації. Прес-служба Тернопільської міської ради.

 

підготувала Людмила Маліброда

Попередня стаття

У ДТП на Тернопільщині постраждали 7 людей, серед них двоє неповнолітніх

Наступна стаття

Природна аномалія: на Тернопільщині замість грибів збирають аличу

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.