«У 70 порадник і підтримка», – колеги про засновницю тернопільської економічної школи

 

Проект «Територія розвитку»

Їй 70, а вона і досі щодня прокидається, аби подбати про діток. Нині її обов’язок – їхнє здорове і повноцінне харчування. Зінаїда Петрівна Степчук – ювілярка, привітати яку поспішають тернопільські освітяни, педагоги, сотні жителів міста, яких вона виховала. Вчитель, котра віддала школі 40 років життя та отримала звання Заслужений вчитель України. Зінаїда Петрівна – “Людина року-2006”, депутат Тернопільської міської ради першого демократичного скликання, член громадської ради з питань освіти у 2006-2009 роках.

 

У 2000 році Зінаїда Петрівна організувала роботу Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи повного дня з поглибленим вивченням основ економіки. Нині цей навчальний заклад – один з найпрестижніших у Тернополі. Тут дітки зайняті з 8.30 до 18.00 години, роблять домашні завдання, відвідують гуртки хореографії, малювання та флорболу. Випускники школи успішно продовжують навчання в інших місцевих навчальних закладах, перемагають в обласних олімпіадах. Педагоги кажуть, таких результатів вдалося досягнути завдяки доброму фундаменту, закладеному засновницею.

 

 

 

Попередня стаття

“Якщо з демонами, то без Бога”, – тернопільські священики проти Хелловіна

Наступна стаття

На Тернопільщину прийшло останнє бабине літо з дощами

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.