Під стінами міської ради сутички. Невідомі розпилили газ (НАЖИВО)


Під стінами Тернопільської міської ради триває протест. Близько тисячі тернополян кричать “Ганьба!” Після ранкової зустрічі з міським головою люди не розходяться. Вимагають показати рішення про скасування нових тарифів на проїзд.

Недочикавшись ноовго діалого з Сергієм Надалом, люди спробували всяти міськраду штурмом. У натовпі невідомі розпили газ.

За кілька хвилин до протестувальників вийшов міський голова та виручив активістам документ із визнанням рішення виконкому міської ради таким, що втратило чинність.

 

 

Попередня стаття

У Тернополі скасують ціну в маршрутках у 9 гривень (Наживо)

Наступна стаття

Тернополяни вимагають звільнення начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міськради (Наживо)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.