Що таке Новий економічний курс, – Ю. Тимошенко (Відео)

Реклама

Що таке Новий економічний курс. Відповіді на це та інші запитання – у серії інтерв’ю лідера партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Політик пояснює, що таке Новий економічний курс і як він покращить життя кожного українця.

 

«Ми, Україна, маємо набагато більше ресурсів, ніж Сінгапур, і ми можемо за дуже короткий термін, можливо, за лічені роки, увійти в обойму найсильніших країн світу. У нас є така стратегія, є така перспектива, і це – Новий економічний курс» – лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Попередня стаття

Як зареєструвати своє місце проживання у дачному (садовому) будинку

Наступна стаття

У Тернополі страйкують перевізники. На лінію не виїхала жодна маршрутка

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.