Жителів Тернопільщини запрошують у загони територіальної оборони

 

Проект TERNOPILTIME

Повномасштабні вишколи підрозділів територіальної оборони стартували на Тернопільщині. Навчання проходять щоп’ятниці на полігоні в селі Біла поблизу Тернополя. Приєднатися до занять можуть всі охочі: і чоловіки, і жінки.

Нагадаємо, заняття відновили через введення воєнного стану у десяти областях України. Минулого тижня свої вміння, витримку та військові навички тренували Збаразький район та місто Тернопіль. Серед завдань: вишкільна підготовка військовозобов’язаних, навчання поведінки в умовах ведення бойових дій та під час служби на блокпостах.

«Вишколи проводимо у зв’язку з підвищенням бойової готовності. Відтак заняття відбуватимуться кожного тижня, аби залучити якомога більше людей і якнайкраще підготувати уже сформовані підрозділи. Жителів краю запрошуємо приєднуватися. Запрошуємо усіх військовозобов’язаних, призначених у резерв другої черги, долучитися до участі у таких навчаннях», – тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара, заступник командира бригади територіальної оборони області Олександр Скумбрій

 

На полігоні у селі Біла військові удосконалюють навички використання стрілецької зброї. Також інструктори проводять заняття з основ медицини й тактичної підготовки.

 

«Такі навчання продовжаться для всіх районів без винятку, адже ми повинні удосконалити військові навички тих, хто перебуває на обліку бригади територіальної оборони та продемонструвати готовність захищати Україну і Тернопільщину. Ми запрошуємо всі волонтерські організації, громадські організації, спілки учасників АТО організувати бажаючих, які зголосилися би долучитися до діяльності в структурах територіальної оборони, а також виявили бажання бути в переліку першої категорії осіб, які здатні будуть захищати територіальну цілісність нашої держави», – додає керівник бригади територіальної оборони, голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

До складу бригади територіальної оборони області увійшли 4000 військовозобов’язаних. Їхні ряди будуть розширюватися.

Вікторія Неборак

 

Вікторія Неборак

Вікторія Неборак

Попередня стаття

ДТП з поліцейською машиною на Тернопільщині: легківки викинуло на узбіччя (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині перевірили Почаївську лавру

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.