Українці голосують проти нарахування акцизу при розмитненні авто по закону №8487

Українці хочуть, аби нарахування акцизу при розмитненні автомобіля по закону №8487 відмінили. Відповідну петицію на сайті “Електронні петиції. Кабінет Міністрів України” розмістив Руслан Сумик. У повідомленні, зокрема, йдеться:

 

“Відмінити нарахування акцизу при розмитненні автомобіля по закону 8487.Оскільки враховуючи низькі заробітні плати акциз не дає можливості для того щоб розмитнити автомобіль.В більшості випадків акциз є більшим від вартості автомобіля.А ще крім акцизу потрібно оплатити мито,пдв,послуги брокера,сертифікат,пенсійний фонд,першу регістрацію в СЦМВД.Дайте можливість простим українцям для здійснення мрій розмитнити свої авто.”

 

Станом на 7 грудня “За” проголосували 470 громадян із 25 тисяч необхідних. Проголосувати можна ТУТ.

Попередня стаття

Перестало битися сердце «капітана» Тернопільського озера – Тараса Парія

Наступна стаття

Кременецькій спортивній школі пропонують присвоїти ім’я Андрія Пушкаря

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.