«Вони і влітку не потрібні», – тернополяни про торгові ятки зимою (Відео)


 

Зусиллями власників кав’ярень і ресторанів вузькі вулиці міста через встановлені тераси стають непрохідними і створюють багато перешкод для людей з інвалідними візками або мам з візочками.

 

Влітку тернополяни зазначали, що тераси при закладах громадського харчування потрібні. Проте їх варто встановлювати у спеціально визначених місцях, аби не перешкоджати пішоходам. Термін дії дозволів на встановлення таких яток завершився ще 31 жовтня. Проте сьогодні, 9 грудня, ці заклади ще не демонтовані, а досі працюють.

 

Чи потрібні літні майданчики взимку – дивіться у проекті  «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Попередня стаття

9 грудня – День благодійності

Наступна стаття

В Україні вводять нове маркування харчових продуктів: що зміниться

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.