![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/01/50244737_590324651394666_8782236469868625920_n.jpg)
З піснею в дорозі. Жителі міста продовжують святкувати різдвяні свята. Сьогодні, 15 січня, у Тернополі колядки звучали у переповненій маршрутці. Про це Першому інтернет-телебаченню Тернопільщини МедіаТОР повідомляють читачі.
Виступ колядників неабияк потішив пасажирів маршрутки, зазначає очевидиця.
У маршрутному таксі № 16 герої вертепу співали різдвяні пісні. Увесь вертеп – без діалогів і розписаних ролей. Його учасники кажуть, у громадському транспорті лунали привітання з “Різдвом Христовим” та українські колядки для підняття настрою пасажирів.