Жіноча ініціативність: тернопільська журналістка ламала стереотипи (Відео)


Україна є однією з небагатьох країн, де чоловіків значно менше, ніж жінок – на 100 дам припадає лише 85 кавалерів.

 

Журналісти МедіаТОРа вирішили з’ясувати, чи доречно дівчатам робити перші кроки назустріч знайомствам, аби не чекати ініціативи від чоловіків, а в підсумку залишитися взагалі без пари. Реакція представників сильної статі була різною, але здебільшого позитивною, хоч багато-хто і не приховував здивування. Так повелося, що дівчата першими знайомляться дуже рідко. Бояться осуду  суспільства. Який результат жіночої ініціативності – дивіться у експерименті МедіаТОРа.

 

 

Попередня стаття

Торгівля людьми – розпізнай небезпеку вчасно (Відео)

Наступна стаття

“Доступні ліки” тернополяни можуть отримати у 14 аптеках, інсулін – у трьох (Перелік аптек)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.