«Піклуватися про людей в полі», – тернополяни про повноваження президента (Відео)

До виборів президента України залишилося зовсім трохи. В Україні – президент є гарантом незалежності і національної безпеки, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил, представляє державу в міжнародних відносинах. Призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції. Позачергові вибори до Верховної Ради і припиняє її повноваження. Має право вето, або, наприклад, помилування.

 

Чи знають тернополяни повноваження глави держави – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Попередня стаття

Пенсіонерам області виплачують підвищені пенсії й індексацію за попередні роки

Наступна стаття

11 березня – Початок Великого посту

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.