«Нас об’єднали українськість, європейськість і демократичність», – Микола Томенко про команду Гриценка

 

Напередодні президентських виборів лідер партії «Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко та лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко об’єдналися.

 

Нині Микола Томенко є заступником керівника Центрального штабу Анатолія Гриценка зі стратегії та медійної комунікації. На прес-конференції у Тернополі Микола Томенко розповів, що їх об’єднали три речі – це українськість, європейськість і демократичність.

 

– Якщо українськість зрозуміло, європейськість теж, то чому є демократи та не демократи мене завжди запитують. Демократи, це ті люди, які переконують виборця, а не демократи це ті, які купують виборця на виборах. Тому ми й грошей не маємо, і з ціннісної точки зору вважаємо ганьбою для українського народу у 21-му столітті виборця купувати за будь-яку суму і навіть якщо дуже велику, – розповів Микола Томенко.

 

Також він наголосив, що презентувавши виборну програму Анатолія Гриценко, для усієї команди важлива легітимність і демократичність проведення виборів.

 

Попередня стаття

Викинути скло і папір немає куди, – тернополяни про сортування сміття (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщину йдуть холодні атмосферні фронти

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.