«Тарифи зменшаться, а доходи зростуть», – Анатолій Гриценко (Відео)

 

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко розповів, які зміни очікують українців у разі його обрання. Одним із завдань команди Гриценка є зниження комунальних платежів.

 

– Усі квитанції на воду, світло і газ мають не перевищувати 15 % доходу родини. Досягнувши такої мети, субсидії будуть зайвими. Щоб досягти пропорції, які зараз в країні, потрібно збільшувати доходи і зменшувати витрати на послуги, – каже Анатолій Гриценко.

 

Справедливі тарифи можливі за умови зарплати від 700 євро і більше, а пенсії 200 євро і більше. Це ми зможемо зробити.

 

 

Попередня стаття

Допоки тернополянка розшукувала неповнолітню доньку, дівчина розважалася з друзями

Наступна стаття

На трьох тернопільських автошляхах вимірюють швидкість руху

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.