Тернополяни, які зберігають нелегальну зброю, можуть уникнути кримінальної відповідальності (Відео)

Жителі Тернопільщини, які зберігають мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, можуть уникнути кримінальної відповідальності. Для цього її потрібно добровільно здати правоохоронцям у визначений термін – до 31 квітня. Після оформлення всіх відповідних документів власники зможуть зареєструвати здану зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

 

Нагадаємо, з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів на території Тернопільщини стартував місячник добровільної здачі зброї. Він триватиме з 1 по 31 квітня. Основне завдання заходу – протидія незаконному розповсюдженню зброї та вибухових матеріалів, а також профілактика злочинів, пов’язаних з їх використанням.

Попередня стаття

У тернопільському парку, на місця зрубаних беріз, висадили тисячу саджанців (Відео)

Наступна стаття

 Дощі і грози: на Тернопільщині змінюється погода

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.