«Здоров’я, любові, поваги», – тернополяни вітають з Днем матері (Відео)

День матері святкують ще з початку 20 століття.  З ініціативою вшанування матерів виступила молода американка Анна Джервіс, яка була родом з Філадельфії. Цей день вона запропонувала у пам’ять про свою матір, яка передчасно пішла з життя. Крок за кроком, все більше штатів почали впроваджувати у себе це свято. Згодом ця гарна традиція перейшла і в практику інших країн.

Офіційно в Україні святкують День матері з 1999 року. Мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та найріднішою людиною. Хоча в Україні свято День матері офіційно святкують лише кілька десятків років, вшановують матір в нашій країні набагато довше. У цей день заведено йти в гості до матерів, вітати і нагадувати, якими важливими вони є в житті.

Привітання тернополян з Днем матері дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Попередня стаття

На Тернопільщині ДТП за участю 5 автівок (Фото)

Наступна стаття

Тернополяни збираються “біля модринок”, аби не допустити забудови

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.