У Тернополі, попри заборону, Гаївським мостом курсують вантажівки (НАЖИВО)

З травня  на Гаївському мості  у м. Тернополі розпочалися ремонтні роботи, зокрема демонтаж найбільш аварійної його частини. У зв’язку з цим, рух авто на шляхопроводі частково перекритий. Через міст дозволено курсувати лише легковим автомобілям.

Нещодавно там були влаштовані габаритні ворота. Висота обмежувачів узгоджена з правоохоронними органами, дорожніми службами та проектантами. На них нанесена світловідбиваюча фарба, яку добре видно вночі у світлі фар, а також встановлені попереджувальні дорожні знаки.

Проте водії вантажівок не зважають на спеціально встановленні дорожні знаки і не використовують маршрут, призначений для об’їзду споруди, на період її ремонту.

Як вантажівки ігнорують висотні обмежувачі на Гаївському мосту, Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» транслює НАЖИВО.

Попередня стаття

Допоки дружина поралась на городі, житель Тернопільщини жорстоко вбив їхнього сина (Відео/Фото)

Наступна стаття

Будівництва не буде: скасовано усі рішення щодо об’єкту у парку біля Тернопільського ставу

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.