![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/07/65989117_1798232243613686_6709456394933764096_n.jpg)
Українська гімнастка з Тернополя Анастасія Бачинська сенсаційно виборола золото у вільних вправах на Європейських іграх-2019, які пройшли у Мінську. За свій виступ дівчина отримала 13,200 бала та випередила спортсменок з Чехії та Швеції.
Загалом у активі збірної України на Європейських іграх 48 нагород – 14 золотих, 16 срібних та 18 бронзових, – повідомляють у Тернопільській облдержалміністрації.