Ремонт на вул. Яремчука, 25 у Тернополі продовжать після погодження мешканців

1 липня у дворі на вул. Яремчука, 25 розпочались ремонтні роботи, які на даний час призупинені, оскільки мешканці не дійшли згоди з даного питання.

Як повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства, ремонт зазначеного двору планувалося провести ще у 2018-ому році. Проте мешканці тоді звернулися до міської ради з проханням розширити проїзну частину та влаштувати тротуар за рахунок частини зеленої зони. Відтак роботи були призупинені, а проектна організація проводила чергове коригування проектно-кошторисної документації.

Вже у понеділок, 1 липня 2019 року, ремонтні роботи було відновлено відповідно до нової документації. Проте мешканці знову написали звернення щодо призупинення робіт. Тепер вони виступають проти розширення проїзної частини у сторону зеленої зони. При цьому розширити проїзд в сторону будинку неможливо, оскільки необхідно влаштувати тротуар та забезпечити вихід з під’їзду з існуючого сходового маршу.

Реагуючи на чергове звернення мешканців ремонт даного двору призупинено. Ремонт буде відновлено після того, як мешканці погодять між собою проведення робіт та нададуть відповідне письмове звернення  про результати зборів.

Попередня стаття

Хіти, записані батьками випускників Тернопільщини, сколихнули соцмережі (Відео)

Наступна стаття

За повернення кота тернополянка готова заплатити велику винагороду, та активізувалися лише шахраї

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.