Не вистачає бюлетенів та скриньок. Вибори на Тернопільщині

Громадські спостерігачі та поліція прозвітували з виборчого процесу в області. За даними директора центру суспільних досліджень «Поліс» Ігоря Процика, на деяких виборчих дільницях в Тернополі не вистачає переносних скриньок. Координатор коаліції «За прозорі та чесні вибори» Олександр Домбровський зазначив, що необхідної кількості бюлетенів не було на виборчій дільниці у с. Петриків. Щоправда, цю проблему оперативно вдалося вирішити.

Серед інших порушень – наявність незаконної агітації. Найчастіше спостерігачі фіксують наявність білбордів із політичною рекламною.

Попередня стаття

Без черг. На Тернопільщині низька явка через відпустки виборців

Наступна стаття

Партія “Слуга народу” набирає понад 43 % голосів: результати національного екзит-полу

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.