Тернополянин відмовився голосувати на виборах, бо його не зареєстрували кандидатом у депутати

У Тернополі на на дільниці 611125 Степан Вивюрка написав заяву на відмову від участі у голосуванні через те, що його не зареєстрували кандидатом у народні депутати. Причина – невнесення грошової застави в повному розмірі.

Директор центру суспільних досліджень «Поліс» Ігор Процик каже, це перший такий випадок за час виборів, щоб виборець звертався до комісії позбавити його права голосування.

#Виборча дільниця 611125 (вул.Лисенка,8) виборець Вивюрка написав заяву про відмову від голосування.Нагадаю що Вивюрка…

Опубліковано Ігором Проциком Неділя, 21 липня 2019 р.

Попередня стаття

«Тернополяни з вадами зору не можуть самостійно проголосувати через відсутність додаткового освітлення», – Ольга Мазаєва

Наступна стаття

Вогонь на виборчій дільниці. На Тернопільщині від недопалка зайнялось сміття

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.