![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/07/67075678_1699672863510799_354475350429794304_n.jpg)
Священник з Ланновеччини запустив у мережі флешмоб. Олексій Філюк запропонував фотографуватися з соняшниками і викладати у Фейсбук. Через п’ять днів, чия світлина набере найбільше вподобань, священник пообіцяв подарувати пляшу червоного франузького вина. Його купив у Парижі.
Флешмоб священника у мережі підтримало понад сотню користувачів. У коментарях під постом люди виставляють фото з соняхами. Сам допис до вподоби півтисячі учасникам групи “Моя Лановеччина”.
Розіграш відбудеться в неділю, 28 липня.
УВАГА КОНКУРС!!!Друзі літо в самому "розгарі", цвіте соняшник, а отже ми усі робимо фото з цими красивими…
Опубліковано Олексієм Філюком Вівторок, 23 липня 2019 р.