Біля костелу в Тернополі – аварія на водопроводі: дорогу перекрили (Фото)

У Тернополі, на масиві “Канада”, від ранку перекрито проїзд транспорту. Як повідомила диспетчер “Тернопільводоканалу”, на водопроводі, який проходить дорогою, сталась аварія – прорив труби.

За безпекою дорожнього руху стежать патрульні поліцейські. Щоб перешкодити просування перекритою смугою, встановлено відповідні дорожні знаки.

Близько 17:30 працівники служби водоканалу ще продовжували ремонт.

Попередня стаття

«В Іспанії дешевше, ніж в Тернополі», – тернополяни про витрачені кошти на відпустку (Відео)

Наступна стаття

З підсвіткою, але без пандуса: у Тернополі оновлюють сходи біля фонтану «Каскад» (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.