Тернопільські лялькарі зіграли на «Інтерляльці» зворушливу виставу

XVII Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Інтерлялька-2019» відбувся в Ужгороді. У ньому взяли участь представники 10 країн, які презентували сценічні втілення відомих казок народів світу та української народної творчості.

Зокрема, колективи з Грузії, Польщі, Словаччини, Литви, Болгарії, Румунії, Естонії, Білорусі, Італії, а також з українських міст: Києва, Львова, Харкова, Тернополя, Луцька, Рівного та Ужгорода. Митці з різних куточків світу приготували для глядачів вистави на різні смаки та для різної вікової категорії.

Колектив Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки представив на фестивалі зворушливу виставу про мамине благословення «Василина» за мотивами народних казок. Це робота знаної майстрині, популярного режисера Оксани Дмитрієвої та художниці Наталі Денисової. Декорації, ляльки, костюми акторів, музичний супровід, танці, народні обряди, тонка режисерська робота – усе це заворожує та переносить у світ української народної казки.

Участь у «Інтерляльці» є доброю традицією для тернопільських лялькарів, адже такі фестивалі сприяють популяризації українського театру ляльок на міжнародній арені.

Попередня стаття

Тернополянок запрошують обстежитись у мамолога

Наступна стаття

Альтанку на Бережанській не ремонтуватимуть, бо вона – на орендованій землі (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.