У Тернополі планують створити батьківський клуб

У Тернопільській обласній бібліотеці планують створити батьківський клуб «Щасливі разом». Зустріч «Перш ніж Ваша дитина зведе Вас з розуму» відбудеться 27 жовтня о 15.00 в читальному залі бібліотеки.

Учасники зустрічі  дізнаються про нові книжки з бібліотечного фонду, які допоможуть батькам у вихованні дітей.

Дитячий психотерапевт Світлана Ломовцева розкаже, як впливати на дітей, щоб їм це не шкодило і було ефективно, а також відповість на запитання.

Бібліотека запрошує усіх бажаючих. Якщо вас зацікавила ідея створення батьківського клубу, з пропозиціями актуальних тем для обговорення та гостей, яких варто запросити, звертайтеся за номером 0973078780. Валентина Павлишин.

Попередня стаття

Велопрокат зʼявиться у Тернополі наступного року

Наступна стаття

На Збаражчині футбол закінчився стріляниною та погрозою вбивством

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.