Тернопільських дорожників звинувачують у мільйонних зловживаннях

Про це повідомляє прокуратура області.

Тернопільською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання посадовими особами Служби автомобільних доріг Тернопільської області, які призвели до багатомільйонної заборгованості  держави перед приватними установами.

Попередньо слідством встановлено, що впродовж двох останніх років посадовці установи протиправно уклали з комерційними структурами договори на виконання дорожньо-ремонтних робіт в регіоні на 103 мільйони гривень, незважаючи на те, що вказана сума значно перевищувала  бюджетні надходження на вказані витрати.

Внаслідок зловживань із сторони посадових осіб перед приватними установами, що здійснювали підрядні роботи за договорами виникла заборгованість, яка стала підставою для блокування казначейських рахунків Служби автомобільних доріг Тернопільської області, та виконання їхніх функціональних обов’язків.

Попередня стаття

Алкоголь і сигарети – підробка: на Тернопільщині викрили підпільний цех (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі – виставка світлин людей «золотого» віку (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.