«Чекаємо результату не через 4 місяці, а до Нового року», – тернополяни про «нормандську зустріч» (Відео)

9 грудня у Парижі вперше за три роки відбулась зустріч у «нормандському форматі». Аби відновити перемовини щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, у французькій столиці зустрілись лідери України, Росії, Німеччини та Франції.

Як повідомляє TSN, у спільному комюніке «нормандської четвірки» сторони погодились здійснити такі кроки для врегулювання ситуації на Донбасі: сторони повинні забезпечити повне припинення вогню до кінця 2019 року; буде оновлено план щодо розмінування; до кінця березня 2020 року буде проведене розведення військ на 3 нових ділянках; протягом 30 днів будуть відкриті нові КПВВ на Донбасі; до кінця 2019 року має відбутися обмін за принципом «всіх на всіх»; представники «Червоного хреста» мають отримати доступ до всіх утримуваних осіб; «формула Штайнмаєра» має бути імплементована в українське законодавство; за 4 місяці буде нова зустріч «нормандської четвірки», під час якої сторони мають узгодити вирішення питань безпекових та політичних моментів, зокрема для організації місцевих виборів.

Як ставляться тернополяни до результатів зустрічі – дивіться у проекті інтернет-телебачення «МедіаТОР» «Власне бачення».

Попередня стаття

Рух транспорту через Гаївський міст 13 грудня не обмежуватимуть

Наступна стаття

Надземний пішохідний міст з’явиться поблизу Збаразького кільця в Тернополі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.