Надземний пішохідний міст з’явиться поблизу Збаразького кільця в Тернополі

До кінця 2019 року в Тернополі на вул. 15 квітня (неподалік продуктового магазину «АТБ-Маркет») розпочнеться будівництво надземного пішохідного мосту. Він з’єднає ЖК «Варшавський мікрорайон» та парк Національного відродження. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Роботи з будівництва мосту виконуватимуться без залучення бюджетних коштів, адже влаштовувати надземний пішохідний перехід буде ПП «КреаторБуд». Укладання договору між управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології і забудівником погодили 11 грудня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, раніше на порталі «Єдина система місцевих петицій» була зареєстрована петиція щодо будівництва на вказаній ділянці підземного пішохідного переходу або встановлення там світлофора. Як повідомили у міській раді, через  велику кількість підземних комунікацій та технічні складнощі їх перенесення, влаштування там підземного переходу є недоцільним.

 

 

 

 

Попередня стаття

«Чекаємо результату не через 4 місяці, а до Нового року», – тернополяни про «нормандську зустріч» (Відео)

Наступна стаття

«Вдома краще»: Тернопіль показали у проєкті творців «Орел і решка» (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.