Гроші на картку: посадовець з Тернопільщини погорів на хабарі

На Тернопільщині посадовець одного з держпідприємств  вимагав і отримав 16 000 грн  хабара. Про це повідомляє прокуратура області.

Начальник відділу держпідприємства вимагав у підприємця 500 доларів США  за допомогу в отриманні оренди гідротехнічних споруд ставу, розташованого у Бережанському районі.

Посадовець запропонував підприємцеві перерахувати на його банківський рахунок 3000 грн, а згодом 13 000 грн, надіславши номер рахунка телефонним повідомленням. Після здійснення  грошових переказів правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди посадовцем.

Попередня стаття

У Шумську встановили рекорд «Найбільша ялинка з круасанів» (Фото)

Наступна стаття

Туристичні об’єкти Чорткова можна буде розглядати у 3D-форматі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.