Директор санаторію “Медобори” заявив, що не прийме евакуйованих з Китаю без згоди громади

Нині на позачерговій сесії Микулинецької громади зібралися декілька сотень мешканців. Жителі стурбовані інформацією про приїзд евакуйованих українців з Китаю. Директор санаторію “Медобори” Василь Мартинюк повідомив, що дійсно заклад є в переліку можливих, які можуть прийняти людей. Однак без згоди мешканців і своїх працівників він не погодиться їх приймати.

– Я ніколи не піду проти своїх людей, своїх працівників. Нині зібралися люди, виконком, ви тут господарі своєї землі, вам вирішувати. Якщо ви вважатимете, що це не доцільно, не правильно, я не піду. Думка, як лікаря, ризики є, але невеликі. Люди, у яких буде підозра на захворювання у літак не сядуть. У літак садять потенційно здорових людей. Я також стурбований, – керівник санаторію «Медобори» Василь Мартинюк.

На вимогу жителів підтвердити слова, директор санаторію “Медобори” написав заяву, що підтримує рішення громади.

Зазначимо, мешканці Микулинецької громади чергуватимуть на об’їзних дорогах, зокрема в селі Конопківка, а також при в’їзді в санаторій “Медобори”, аби не допустити приїзду на обсерваційні заходи на 14 днів 98-х людей, які перебували в Китаї у період панування небезпечного вірусу.

Попередня стаття

Поблизу Микулинців створили блокпости, щоб не пустити евакуйованих з Китаю українців (Відео)

Наступна стаття

«Не у «Медобори», а в «Феофанію», – тернополяни про евакуацію українців з Китаю (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.