Оштрафували водіїв тернопільських маршруток, які не видавали пасажирам квитків

Спеціалісти Управління захисту споживачів перевірили водіїв маршруток у Тернополі та виявили порушення.

Під час перевірки з’ясувалось, що водії порушують підп. 16 пункту 147 та підп. 1, 3 пункту 149 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. №176.

Це означає, що водії маршрутних автобусів №13 та №17 не продавали квитки пасажирам до початку руху автобуса, починали рух до повного зачинення дверей та розмовляли під час руху автобуса. Перевірку здійснювали з 31 січня по 12 лютого.

Водіїв маршрутних автобусів притягнули до адміністративної відповідальності, а суб’єкту господарювання, ТОВ«МЕГА-СЕРВІС», видали припис.

У період з 11.02.2020р. по 12.02.2020 року спеціалістами цього ж управління було проведено позаплановий захід у ФОП Несторяка М.П. До управління звернувся споживач, бо водій маршрутного автобуса №25 відмовився видавати йому квиток.

За те, що водій маршрутки №25 не продав квитки пасажирам до початку руху автобуса, його теж притягнуто до адміністративної відповідальності.

Суб’єкту господарювання рекомендовано провести інструктаж з водіями щодо недопущення порушень вищезазначених Правил.

Попередня стаття

У Тернополі Ольга Сумська презентує дебютну колекцію одягу (НАЖИВО)

Наступна стаття

У дитини, що приїхала з Іспанії до Тернополя, коронавірусу не виявили

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.