Тернополяни запасаються продуктами. Перевірка супермаркетів і ринку (Наживо)

В Україні ввели карантин, щоб уникнути поширення коронавірусу. Це стало причиною того, що ще 11 березня, в день, коли уряд оголосив про майбутній карантин, у Києві люди в нападі паніки почали масово скуповувати продукти харчування.

У Тернополі ввечері, 12 березня, з полиць супермаркетів також почали забирати крупи, сіль. Розкуповували продукти з тривалим терміном зберігання.

Чи панує сьогодні коронавірусний ажіотаж на ринку та супермаркетах дивіться прямі трансляції Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Чи є у тернопільських супермаркетах дефіцит продуктів

Чи є у тернопільських супермаркетах дефіцит продуктів

Опубліковано МедіаТОР Пʼятниця, 13 березня 2020 р.

Попередня стаття

У Тернополі сесію міської ради почали з вимірювання температури

Наступна стаття

Брифінг: чи готова Тернопільщина протидіяти коронавірусу (Наживо)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.