Гаївський міст у Тернополі повністю перекриють з 21-го березня

З 21-го березня повністю перекриють рух на Гаївському мості в Тернополі. Про це під час пресконференції повідомив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

-Під шляхопроводом є залізнична колія. У разі виникнення техногенних ситуацій виникнуть проблеми не тільки для автомобільного транспорту, а й залізничного транспорту. У вагонах перевозять і небезпечні сполуки, що може стати загрозою для всього регіону. Він стає щоразу в гіршому стані, тому далі залишати ризик для водіїв, людей і тягнути з перекриттям ми не маємо права, – сказав Владислав Стемковський.

За його словами, ремонтуватимуть шляхопровід до 1-го вересня. На цей час для водіїв легкового транспорту буде доступний тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайова.
На ремонт з міського бюджету в 2020-му році виділили 25 мільйонів гривень. Перекриття мосту погодили з дорожньою службою та поліцією.

За повідомленням Тернопільської міської ради, влаштовано тимчасовий проїзд легкових автомобілів між вул. Довженка та вул. Гайова, по якому рух транзитного авторанспорту буде заборонено.

Схема об’їзду Гаївського мосту у Тернополі для легкового транспорту:

 

Попередня стаття

Майже двадцять пожеж за день. На Тернопільщині горить суха трава (Фото)

Наступна стаття

У тернопільські аптеки пускають по одному покупцеві (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.