Чортківчанин безкоштовно годуватиме українців, які не встигли виїхати з Польщі

Чортківчанин Володимир Томіцький вирішив допомогти українцям, які не встигли виїхати з Польщі через закриття кордону. Чоловік безкоштовно годуватиме тих, хто залишився без роботи у своєму ресторані у Вроцлаві. Про це написав пан Володимир у соцмережі.

– У зв’язку з короновірусом відчуваю потребу це написати. Багато хто не виїхав в Україну: не міг, не хотів, не сподівався, так склалися обставини, що залишився без роботи та скрутному становищі. Моя родина є власниками невеличкого ресторану у Вроцлаві і я хочу допомогти нашим людям. Може всім допомогти ми не зможемо, але голодними не залишимо. На гарячий борщ або зупу можете розраховувати, – написав він.

Усі хто опинився в скруті, просить писати йому в приватні повідомлення. Каже, їжу роздаватиме безконтактно, щоб не порушувати самоізоляцію, карантин та вимоги.

Така ініціатива приємно вразила багатьох українців закордоном. У коментарях дякують.

– Я далеко від вас, але дякую за те ,що ви робите. Значить є ще безкорисливі українці, які в ці години готові на такі дії, а не ті, що хочуть 100$ за місце в машині, щоб переїхати кордон. Здоров’я Вам і Божого благословення, – написала Оксана Костенко.

-Я дуже вдячна таким людям, як ви! Моя донька теж в Вроцлаві і я дуже за неї переживаю, бо приїхати додому не змогла. А вам низький поклін до землі і нехай вас Бог поблагословить на здоров’я і щастя! – пише Світлана Романишин.

Зазначимо, через пандемію коронавірусу від опівночі 15 березня Польща припинила прикордонний рух на деяких пунктах пропуску з сусідніми країнами, зокрема з Україною. А з 16 березня  Україна тимчасово закрила кордони для іноземців і близько сотні пунктів пропуску (контролю), ще у майже півсотні пунктів пропуску тимчасово припиняється пішохідне сполучення.

 

Попередня стаття

У Кременецькому районі чоловіка вбило дерево

Наступна стаття

У будинках Тернополя дезінфікують сходи та ліфти

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.